Serwis Paneli Dotykowych

Serwis, naprawa, diagnoza.

serwis automatyki przemysłowej

Naprawa Paneli HMI / Operatorskich

Wykonujemy naprawy paneli operatorskich HMI oraz pilotów przemysłowych wszystkich producentów. Wymieniamy uszkodzone matryce dotykowe, klawiatury lub przyciski. naprawiamy następujące uszkodzenia:

  • Diagnostyka I Naprawa Płyt Głównych
  • Naprawa Podświetlenia Paneli LCD
  • Naprawa Układów Graficznych
  • Naprawa Portów/Modułów Komunikacyjnych
  • Naprawa Uszkodzeń Matryc Dotykowych
  • Naprawa Wyświetlaczy LCD
  • Wymiana Uszkodzonego Front Panelu, Matrycy, Obudowy

Naprawa Paneli HMI, Serwis Paneli Dotykowych, Naprawa Paneli Operatorskich.

Najlepsze Usługi Informatyczne I Elektroniczne Dla Twojej Firmy.

Jakie Panele Operatorskie HMI Naprawiamy?

Najczęściej serwisujemy panele dotykowe HMI Siemens Siematic, Schneider, Mitsubishi oraz Colortronic. Awarie, które naprawiamy najczęściej dotyczą wymiany matrycy dotykowej panelu, naprawy podświetlenia czy wymiany obudowy. Bardzo często wykonujemy również naprawy sterowników, diagnostykę i naprawę układów komunikacji oraz naprawy uszkodzonych modułów elektronicznych.

Do najbardziej popularnych typów tych urządzeń należą panele operatorskie HMI oparte o ekrany dotykowe firm: Siemens, Rockwell Automation, Beijer Electronics, Aaeon, Advantech, Allen-Bradley Pro-Face, Schneider Electricczy GE Fanuc.
Wiele pulpitów operatorskich HMI posiada również urządzenia: Mitsubishi Electric, Weintek, B&R, ESA, Omron i Allen-Bradley. Zainteresowaniem cieszą się także: Beijer Electronics, Moeller Electronic, Telemecanique, ABB, Beckhoff, Lauer, Magelis oraz Saia. Więcej informacji na temat rodzajów paneli operatorskich HMI  można znaleźć na naszym blogu: Rodzaje Paneli Operatorskich / HMI

Panele dotykowe HMI są dostępne u wielu producentów do szerokiego zakresu zastosowań. Uszkodzony panel sterujący zwykle wiąże się z awarią całej linii produkcyjnej, co z kolei często wiąże się z dużymi kosztami. To uzasadnia wysokie wymagania dotyczące technologii, ale także partnera serwisowego pod względem jakości, niezawodności, szybkości i elastyczności. Nasi technicy i monterzy posiadają wieloletnie doświadczenie i specjalizują się w serwisie techniczno-naprawczym paneli, komputerów i elementów instalacji wszystkich producentów. Oczywiście zadbamy również o niezbędne części zamienne.

Naprawiamy również wycofane zespoły  całkowicie wyremontowanymi, sprawdzonymi w warsztacie częściami zamiennymi. Naprawy wykonujemy na poziomie podzespołów, czyli naprawiane jest tylko to, co faktycznie jest wadliwe. Pozwoli to zminimalizować koszty naprawy. Dzięki naszym kontaktom w sieci możemy również zaopatrzyć się w urządzenia i podzespoły, które od dawna są przestarzałe.

Poza panelami HMI / operatorskimi naprawiamy szeroką gamę urządzeń elektronicznych dla przemysłu oraz  rolnictwa. 

Średni czas naprawy to 1 dzień roboczy od dostarczenia do naszego serwisu uszkodzonego urządzenia. Niedziałający panel operatorski  możecie Państwo wysłać do serwisu  kurierem. Przed wysyłką prosimy uzgodnić szczegóły naprawy.  Bardzo pomocne jest też wysłanie email z opisem awarii i fotografią tabliczki znamionowej uszkodzonego urządzenia.

Zadzwoń lub Napisz:

tel:+48 880779551

biuro@info-instal.com

serwis@info-instal.com

Wymiana Ekranu Lisec MBF 372 – Matryca dostępna „od ręki”
Naprawa Panelu HMI Colortronic
Naprawa Elektroniki Panelu Colortronic
Siemens HMI KTP700 Basic – Wymiana Matrycy HMI
Wymiana Matrycy Dotykowej
Wymiana Matrycy Panelu HMI
VSM Toutch Skreen Dojarka Alfa Laval
Panel Dotykowy do Dojarki Alfa Laval
Naprawa Paneli Dotykowych do Dojarek
Naprawa Panelu HMI Pixy
Wymiana Wyświetlacza Panelu Thermo King
Naprawa Elektroniki Panelu HMI Thermo King
Wymiana matrycy w panelu Siemens Simatic TP1200 Comfort
Matryca dotykowa do panelu
Naprawa Panelu Comau