Serwis Komputerów Przemysłowych

Serwis, naprawa, diagnoza.

Diagnostyka, Konserwacja, Naprawa

Serwis Komputerów Przemysłowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw, konserwacji i diagnostyki komputerów przemysłowych min.: w maszynach przemysłowych, liniach produkcyjnych Lisec, Bystronic, Hegla i wielu, wielu innych. 

  • Naprawa Wadliwych Elementów Komputerów Przemysłowych. Oferujemy naprawę lub wymianę wadliwych elementów. Naprawy wykonujemy w dogodnym dla Państwa terminach.
  • Naprawa I Instalacja Sieci Lan. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do wykonywania prac elektrycznych, monterskich i instalacyjnych.
  • Diagnostyka, Konserwacja, Okresowe Przeglądy. Aby przeciwdziałać awariom przeprowadzamy okresowe przeglądy, konserwacje i diagnostykę komputerów przemysłowych.
  • Kopia Zapasowa Danych. Wykonujemy kopie kompletnych dysków twardych, za pomocą których można szybko przywrócić maszynę do stanu sprzed awarii.

Prowadzimy Najlepszy Serwis Komputerów Przemysłowych

Diagnostyka, Serwis, Naprawa Komputerów Przemysłowych.

Dlaczego Warto Nam Zaufać?

Diagnozowanie i naprawianie komputerów w maszynach przemysłowych i liniach produkcyjnych nie zawsze jest łatwe. Oferty napraw od producenta – pod warunkiem, że wciąż jest na rynku – są często bardzo drogie i tak naprawdę się nie opłacają. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży IT pozwala nam naprawiać często beznadziejne przypadki awarii komputerów i maszyn oraz ponownie je uruchamiać. 

Współpracujemy z czołowymi firmami szklarskimi, meblowymi i nie tylko na terenie całego kraju. Zaufało nam już wiele firm i zakładów przemysłowych posiadających zarówno pojedyncze maszyny i komputery  jak i skomplikowane linie technologiczne. Wszelkie prace konserwacyjno-naprawcze mogą być świadczone w dogodnych dla Państwa porach, w  godzinach nocnych lub weekendy.

Masz problem z komputerem przemysłowym? Zadzwoń już teraz i umów się na diagnozę.