Serwis Komputerów Przemysłowych


Komputery Przemysłowe – Diagnostyka, Konserwacja, Naprawa.

Chcemy zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty diagnostyki, konserwacji i napraw komputerów przemysłowych oraz automatyki w maszynach przemysłowych i liniach produkcyjnych.
Podstawą większości maszyn używanych w Państwa zakładach są układy automatyki sprzężone z komputerami przemysłowymi. Dzięki temu rozwiązaniu maszyny zyskują pożądane funkcjonalności jak np. możliwość podłączenia do sieci LAN i transmisję danych.

Chociaż komputery przemysłowe charakteryzują się większą odpornością na warunki zewnętrzne oraz zwiększonym poziomem niezawodności działania to jednak środowisko hali przemysłowej jest skrajnie nieprzyjazne dla elektroniki. Występujące zanieczyszczenia, wibracje i przepięcia elektryczne generowane przez inne urządzenia przemysłowe degradują poszczególne układy komputerów przemysłowych, które z biegiem czasu przestają funkcjonować stabilnie powodując przestoje i awarie całych linii technologicznych. Na hali produkcyjnej często również może dochodzić do uszkodzeń mechanicznych elementów elektronicznych oraz różnych złączy.

Sytuacjom tym można w znacznym stopniu przeciwdziałać poprzez przeprowadzanie okresowych przeglądów, konserwacji i napraw samych komputerów przemysłowych.

Nasza oferta  serwisu zawiera:

  • komputery przemysłowe – diagnostyka, konserwacja, okresowe przeglądy
  • automatyka przemysłowa – diagnostyka, konserwacja, naprawa
  • natychmiastową naprawę lub wymianę wadliwych elementów komputera,
  • naprawę paneli operatorskich HMI,
  • kopie kompletnych dysków twardych, za pomocą których można szybko przywrócić maszynę do stanu sprzed awarii,
  • inne czynności naprawcze i instalacyjne np. sieci LAN.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw, konserwacji i diagnostyki komputerów przemysłowych min.: w maszynach przemysłowych, liniach produkcyjnych Lisec, Bystronic, Hegla i wielu, wielu innych. Nasi specjaliści odbyli szereg  specjalistycznych szkoleń zawodowych, po to  aby posiadać wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania swojej pracy. Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania więc systematycznie uczestniczymy w branżowych szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje.

Współpracujemy z czołowymi firmami szklarskimi, meblowymi i nie tylko na terenie całego kraju. Zaufało nam już wiele firm i zakładów przemysłowych posiadających zarówno pojedyncze maszyny jak i skomplikowane linie technologiczne.

Wszelkie prace konserwacyjno-naprawcze mogą być świadczone w dogodnych dla Państwa porach, w  godzinach nocnych lub weekendy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu!