Serwis Paneli Dotykowych

Naprawa paneli hMI / Operatorskich

Wykonujemy naprawy paneli operatorskich HMI oraz pilotów przemysłowych wszystkich producentów. Wymieniamy uszkodzone matryce dotykowe, klawiatury lub przyciski. naprawiamy następujące uszkodzenia:

diagnostyka i naprawa płyt głównych
naprawa podświetlenia paneli LCD

naprawa układów graficznych

naprawa portów/modułów komunikacyjnych

naprawa uszkodzeń matryc dotykowych
naprawa wyświetlaczy LCD
wymiana uszkodzonego front panela i obudowy
naprawa paneli operatorskich

naprawa paneli HMI, serwis paneli Dotykowych, naprawa paneli Operatorskich, Siemens Simatic HMI

Najlepsze usługi informatyczne i elektroniczne dla twojej firmy

Jakie panele operatorskie HMI naprawiamy?

Do najbardziej popularnych typów tych urządzeń należą panele operatorskie HMI oparte o ekrany dotykowe firm: Siemens, Rockwell Automation, Beijer Electronics, Aaeon, Advantech, Allen-Bradley Pro-Face, Schneider Electricczy GE Fanuc.
Wiele pulpitów operatorskich HMI posiada również urządzenia: Mitsubishi Electric, Weintek, B&R, ESA, Omron i Allen-Bradley. Zainteresowaniem cieszą się także: Beijer Electronics, Moeller Electronic, Telemecanique, ABB, Beckhoff, Lauer, Magelis oraz Saia. Więcej informacji na temat rodzajów paneli operatorskich HMI  można znaleźć na naszym blogu: Rodzaje Paneli Operatorskich / HMI

Panele dotykowe HMI są dostępne u wielu producentów do szerokiego zakresu zastosowań. Uszkodzony panel sterujący zwykle wiąże się z awarią całej linii produkcyjnej, co z kolei często wiąże się z dużymi kosztami. To uzasadnia wysokie wymagania dotyczące technologii, ale także partnera serwisowego pod względem jakości, niezawodności, szybkości i elastyczności. Nasi technicy i monterzy posiadają wieloletnie doświadczenie i specjalizują się w serwisie techniczno-naprawczym paneli, komputerów i elementów instalacji wszystkich producentów. Oczywiście zadbamy również o niezbędne części zamienne.

Naprawiamy również wycofane zespoły  całkowicie wyremontowanymi, sprawdzonymi w warsztacie częściami zamiennymi. Naprawy wykonujemy na poziomie podzespołów, czyli naprawiane jest tylko to, co faktycznie jest wadliwe. Pozwoli to zminimalizować koszty naprawy. Dzięki naszym kontaktom w sieci możemy również zaopatrzyć się w urządzenia i podzespoły, które od dawna są przestarzałe.

Poza panelami HMI / operatorskimi naprawiamy szeroką gamę urządzeń elektronicznych dla przemysłu oraz  rolnictwa. Średni czas naprawy to 1 dzień roboczy od dostarczenia do naszego serwisu uszkodzonego urządzenia. Niedziałający panel operatorski  możecie Państwo wysłać do serwisu  kurierem. Przed wysyłką prosimy uzgodnić szczegóły naprawy.  Bardzo pomocne jest też wysłanie email z opisem awarii i fotografią tabliczki znamionowej uszkodzonego urządzenia.

Zadzwoń Teraz:

+48 880-779-551

lub zostaw wiadomość. Na pewno oddzwonimy!

panele pixy
Naprawa Panelu Pixy
panel pixy
Panel Pixy
Naprawa Panelu HMI Pixy
panel hmi do dojarki
VSM Toutch Skreen Dojarka Alfa Laval
panel dotykowy do dojarki
Panel Dotykowy do Dojarki Alfa Laval
dojarka
Naprawa Paneli Dotykowych do Dojarek
HMI Siemens KTP700 Basic
Siemens HMI KTP700 Basic - Wymiana Matrycy HMI
uszkodzona matryca panelu dotykowego
Wymiana Matrycy Dotykowej
IMG_20211209_203931
Wymiana Matrycy Panelu HMI
wymiana matrycy Lisec MBF 372
Wymiana Ekranu Lisec MBF 372 - Matryca dostępna "od ręki"
Call Now Button