Serwis Paneli Dotykowych

Naprawa paneli hMI / Operatorskich

Wykonujemy naprawy paneli operatorskich HMI oraz pilotów przemysłowych wszystkich producentów. Wymieniamy uszkodzone matryce dotykowe, klawiatury lub przyciski. naprawiamy następujące uszkodzenia:

diagnostyka i naprawa płyt głównych
naprawa podświetlenia paneli LCD

naprawa układów graficznych

naprawa portów/modułów komunikacyjnych

naprawa uszkodzeń matryc dotykowych
naprawa wyświetlaczy LCD
wymiana uszkodzonego front panela i obudowy
naprawa paneli operatorskich

naprawa paneli HMI, serwis paneli Dotykowych, naprawa paneli Operatorskich, Siemens Simatic HMI

Najlepsze usługi informatyczne i elektroniczne dla twojej firmy

Jakie panele operatorskie HMI naprawiamy?

Do najbardziej popularnych typów tych urządzeń należą panele operatorskie HMI oparte o ekrany dotykowe firm: Siemens, Rockwell Automation, Beijer Electronics, Aaeon, Advantech, Allen-Bradley Pro-Face, Schneider Electricczy GE Fanuc.
Wiele pulpitów operatorskich HMI posiada również urządzenia: Mitsubishi Electric, Weintek, B&R, ESA, Omron i Allen-Bradley. Zainteresowaniem cieszą się także: Beijer Electronics, Moeller Electronic, Telemecanique, ABB, Beckhoff, Lauer, Magelis oraz Saia. Więcej informacji na temat rodzajów paneli operatorskich HMI  można znaleźć na naszym blogu: Rodzaje Paneli Operatorskich / HMI

Panele dotykowe HMI są dostępne u wielu producentów do szerokiego zakresu zastosowań. Uszkodzony panel sterujący zwykle wiąże się z awarią całej linii produkcyjnej, co z kolei często wiąże się z dużymi kosztami. To uzasadnia wysokie wymagania dotyczące technologii, ale także partnera serwisowego pod względem jakości, niezawodności, szybkości i elastyczności. Nasi technicy i monterzy posiadają wieloletnie doświadczenie i specjalizują się w serwisie techniczno-naprawczym paneli, komputerów i elementów instalacji wszystkich producentów. Oczywiście zadbamy również o niezbędne części zamienne.

Naprawiamy również wycofane zespoły  całkowicie wyremontowanymi, sprawdzonymi w warsztacie częściami zamiennymi. Naprawy wykonujemy na poziomie podzespołów, czyli naprawiane jest tylko to, co faktycznie jest wadliwe. Pozwoli to zminimalizować koszty naprawy. Dzięki naszym kontaktom w sieci możemy również zaopatrzyć się w urządzenia i podzespoły, które od dawna są przestarzałe.

Poza panelami HMI / operatorskimi naprawiamy szeroką gamę urządzeń elektronicznych dla przemysłu oraz  rolnictwa. Średni czas naprawy to 1 dzień roboczy od dostarczenia do naszego serwisu uszkodzonego urządzenia. Niedziałający panel operatorski  możecie Państwo wysłać do serwisu  kurierem. Przed wysyłką prosimy uzgodnić szczegóły naprawy.  Bardzo pomocne jest też wysłanie email z opisem awarii i fotografią tabliczki znamionowej uszkodzonego urządzenia.

Zadzwoń Teraz:

+48 880-779-551

lub zostaw wiadomość. Na pewno oddzwonimy!

panele pixy
Naprawa Panelu Pixy
Call Now Button